Półfabrykaty

Oferta półfabrykatów skierowana jest do dużych i małych producentów meblowych:

  • W ciągłej produkcji posiadamy listwy przeciwprężne, które mają zastosowanie przy produkcji frontów meblowych, blatów, klejonki z drewna litego aby zminimalizować paczenie się drewna. Wykonujemy także stopki trumienne oraz meblowe, nasze możliwości produkcyjne to ok. 15000 szt./m-c.
  • Możemy się pochwalić opanowaniem procesu produkcyjnego w wykonywaniu długich, przelotowych, oraz mało średnicowych otworów do listew przeciwprężnych. Otwory „ fasolkowe” są innowatorską metodą pozwalającą przemieszczać się wkrętowi wraz z pracującym frontem co eliminuje gięcie się drzwiczek.
  • Stosujemy najwyższej jakości frezy o bardzo wysokiej twardości oraz wytrzymałości na duże obciążenia co pozwala nam na przyspieszenie każdego etapu produkcji.
  • Posiadamy wiertarki i frezarki pneumatyczne do trudnych i skomplikowanych wierceń. Jesteśmy otwarci na wyzwania. Zapraszamy do przesyłania zapytań wraz z projektami.

     Dzięki uczestnictwie w targach i dobrej współpracy z tartakami oraz fabrykami z kraju i z zagranicy, mamy dostęp do najnowocześniejszych technologii. W sytuacjach newralgicznych korzystamy z parku maszynowego, wiedzy i doświadczenia największych gigantów przemysłowych, co poszerza nasze możliwości produkcyjne.