Drzwi nowe i po renowacji

 

    Oferta Drzwi skierowana jest do klientów indywidualnych oraz wspólnot mieszkaniowych i firm. Drzwi wykonujemy wyłącznie z drewna klejonego litego. Nie znajdziesz w Naszych drzwiach "dziwnych" wypełnień czy materiałów drewnopochodnych. Wykonaliśmy dziesiątki zleceń w większości dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej w Słupsku. Nasze drzwi doświadczyły bardzo mocno użytkowanych publicznie miejsc (klatki schodowe, lokale itp.), czasem przetrwały niejedne sytuacje wandalizmu. Korzystając z naszej oferty zagwarantujemy Ci przede wszystkim jakość i wytrzymałość.

    Jeśli posiadasz stare drzwi często przedwojenne, a urok ich oraz sentyment, a często ochrona konserwatorska nie pozwala Ci na ich zamianę – zadzwoń do nas a profesjonalnie wykonamy bezpłatne oględziny i wykonamy kosztorys renowacyjny. Kwestie ochrony konserwatorskiej pozostaw nam. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z Miejscowym Konserwatorem Zabytków oraz Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków.

    „Model życia współczesnego społeczeństwa zazwyczaj sprowadza się do rozwiązywania bieżących problemów. Dlatego często zapominamy o przeszłości i nie zwracamy uwagi na otaczające nas przedmioty, których istnienie w dużej mierze zawdzięczamy minionym epokom.”

Pilar Diaz