Konstrukcje drewniane - altany, garaże, domki

     Konstrukcje to nasza mocna strona. W swojej siedmioletniej działalności wykonaliśmy ich spore ilości, począwszy od małych domków narzędziowych po domy szkieletowe całoroczne. Nasze doświadczenie pozwala nam na wykonanie najrozmaitszych kształtów pod Państwa indywidualne zlecenie.

     Każda inwestycja to inne wyzwanie techniczne. Dzisiejsze upodobania klientów dążą w kierunku dużych, otwartych przestrzeni, co nie zawsze idzie w parze z możliwościami technicznymi. Mamy na to rozwiązania w postaci belek prefabrykowanych dwuteowych. Składają się one z krawędziaków połączonych środkiem płytą utwardzoną osb. Jest to ciekawe innowacyjne rozwiązanie, które eliminuje mostki termiczne, drewno ma inny opór cieplny od izolacji. Bezdyskusyjnie najważniejszą zaletą jest możliwość przykrycia dużych rozpiętości oraz niewielki ciężar własny, przy zachowaniu wysokich właściwości konstrukcyjnych. 

     Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, projektantów, wszelkich ośrodków wypoczynkowych jak i firm przystępujących do przetargów.